19 Березня, 2022 р., 11:36
   Згідно рішення виконавчого комітету у Рівненській територіальній громаді на період дії воєнного стану продовжує діяти заборона на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв.
18 Березня, 2022 р., 17:32
Як повідомляє Міністерство економіки України відтепер дизпаливо буде коштувати на 5 грн дешевше (зниження з 44,90 до 39,96 за літр). Бензин – на понад 7 грн дешевше (зниження з 43,52 до 35,76 грн за літр).
18 Березня, 2022 р., 13:38
 Розпорядженням сільського голови утворили робочу групу з питань гуманітарної допомоги при Рівненській сільській раді.
18 Березня, 2022 р., 10:42
  3 березня 2022 року внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.
16 Березня, 2022 р., 12:15
Пам'ятка щодо перетинання державного кордону дітьми, особами з інвалідністю та особами, які їх супроводжують, в умовах надзвичайного та воєнного стану