25 Лютого, 2022 р., 20:10
Від сьогодні нічне ВУЛИЧНЕ освітлення в нашій громаді буде вимкнено на період воєнного часу.
25 Лютого, 2022 р., 20:06
Шановні мешканці Рівненської громади!
25 Лютого, 2022 р., 20:01
Дорогі жителі повідомляємо, що на разі на території громади є будівлі для розміщення біженців з інших територій нашої країни ( заклади освіти, культури, медицини). Сьогодні прихисток тут знайшли уже десятки жителів України. Просимо Вашої допомоги у сприянні біженцям їх швидкого поселення. При можливості надайте інформацію відповідальній особі сільської ради, хто може надати місце для поселення таких осіб-біженців, можливо у когось у власності є будинки, де ніхто не проживає, тощо. Відповідальна особа сільської ради для поселення біженців та отримання інформації про можливість поселення у ваших домівках: +380679446579 Бондарук Ольга Миколаївна Бережімось і допомагаємо один одному. Тільки разом здолаємо усі труднощі! Будьмо сильні!
24 Лютого, 2022 р., 12:04
Важливо
24 Лютого, 2022 р., 11:49
Перелік захисних споруд у Рівненській громаді
23 Лютого, 2022 р., 09:25
Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.
22 Лютого, 2022 р., 17:08
   Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Рівненської сільської ради. На засіданні затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також розглянули висновок про стан утримання, навчання та виховання дитини, позбавленої батьківського піклування, в сім’ї піклувальника за 2021 рік.
22 Лютого, 2022 р., 16:20
У зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, 28.02.2022 року будуть закриті поточні (реєстраційні) рахунки Любомльського  відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, яке припиняє свою діяльність.
22 Лютого, 2022 р., 14:56
Електронний кабінет особи з інвалідністю забезпечує зручний оперативний спосіб подачі пакету документів для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) онлайн.