До уваги мешканців громади!

Рівненська сільська рада повідомляє, що станом на 20.05.2022 у 391 мешканця громади є податкові борги, загальна сума яких становить 79649,84 грн.  На виконання наказу Волинської обласної військової адміністрації від 22.04.2022 №137 «Про забезпечення виконання  доходів місцевих бюджетів», просимо вас за можливості виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати податки.

15:45 31.05.2022

Триває перший етап підтвердження участі в національному мультипредметному тесті

Нагадаємо, замість складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування цьогоріч випускники здаватимуть НМТ – національний мультипредметний тест у комп’ютерному форматі. Він міститиме три блоки завдань з української мови, математики та історії України.

10:52 31.05.2022

Якщо втрачений зв'язок: в Україні працює кол-центр з розшуку осіб зниклих безвісти

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 20 травня призначив Олега Котенка Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Уповноважений вже приступив до своїх обов’язків з координації розшуку зниклих та вирішення інших, пов’язаних з цим питань.

14:08 30.05.2022

Українці можуть отримати безоплатну медичну консультацію через «гарячу лінію» МОЗ

У період воєнного стану національний контакт-центр Міністерства охорони здоров’я надає безоплатні медичні консультації. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.

11:03 26.05.2022

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ У РІВНЕНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ ГРОШОВІ ВИПЛАТИ.

Міністерство соціальної політики України уклало меморандум про взаєморозуміння з Всесвітньою продовольчою програмою, відповідно до якого внутрішньо переміщені особи з числа найбільш вразливих груп отримають додаткові до державних програм грошові виплати. Вони будуть проводитись за три місяці в розмірі 2220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більше, ніж для трьох осіб.

12:06 25.05.2022

Роз'яснення ст.40 Кримінального кодексу України

В реаліях російської агресії та масового застосування окупаційними військами насильства з метою захоплення влади особливо актуальним стає відповідальність особи за дії або бездіяльність, вчинені під впливом фізичного або психічного насильства з боку представників окупаційних військ.

11:40 24.05.2022