Рівненська громада отримала ноутбук для роботи з питань захисту дітей

Благодійна допомога надана у рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» (@Partnership for Every Child/ Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерство соціальної політики України та Національна соціальна сервісна служба України»

17:42 26.09.2022

За сприяння «Польської Акції Гуманітарної» отримали продуктові набори для переселенців

За сприяння «Польської Акції Гуманітарної» в останні дні серпня було доставлено та роздано 118 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Рівненській територіальній громаді.

14:24 07.09.2022

Шановні жителі Ковельщини, дорогі захисники і захисниці Української держави!

Символічно, що в доленосний час, коли український народ у самовідданій і  жертовній боротьбі з російським агресором виборює  державний суверенітет і територіальну цілісність України, Президентом нашої держави Володимиром Зеленським  видано Указ про щорічне відзначення 28 липня – у День Хрещення Київської Русі-України Дня Української Державності.

10:55 28.07.2022

З 27 червня через «Ягодин» пропускатимуть лише вантажівки та тимчасово автобуси

З 27 червня в пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» запроваджується оформлення лише вантажних транспортних засобів. Водночас автомобілі з повною масою до 7,5 тонн та легковий транспорт буде перенаправлятися в інші пункти пропуску. Для руху порожніх вантажівок будуть виділені окремі смуги.    Через «Ягодин» пропускатимуть і рейсові автобуси. Їх оформлення у цьому пункті пропуску буде здійснюватися до завершення реконструкції та будівництва пункту пропуску «Краківець».    Таких домовленостей було досягнуто вчора, 20 червня 2022 року, між Міністерством інфраструктури України, прикордонним та митним відомствами України, а також представниками Республіки Польща задля зменшення черг на кордоні в рамках програми «Відкритий кордон».

12:24 21.06.2022