Дата: від до Скинути

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

11:12 20.06.2022

На Волині визначать лісові масиви, у яких можливий збір дикоросів

Зокрема, мова йде про Володимир-Волинський та Луцький райони, де військове командування спільно з керівництвом районних військових адміністрацій та обласного управління лісового та мисливського господарства узгодить та визначить місця, де можна буде збирати гриби та ягоди. Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

09:40 17.06.2022

Як внутрішньо переміщені особи можуть одержати довідку через Дію? - покрокова інструкція

Наявність смартфону й доступу до мережі інтернет суттєво полегшить життя співгромадянам, які через війну вимушені переїхати в межах країни. У застосунку Дія внутрішньо переміщені особи можуть скористатися низкою корисних електронних послуг. Яких саме? - про це йтиметься у серії матеріалів, опублікованих найближчим часом.

15:51 14.06.2022

Рятувальники застерігають: будьте обережні під час відпочинку на воді!

Триває спекотна погода. Люди шукають прохолоду і втрачають обережність на воді.  Найчастіше гинуть ті, які перебувають у нетверезому стані, що заходять у воду або катаються на човні. Нерідко біди зазнають й тому, що пірнають в незнайомому місці, вдаряючись у каміння, мілину,  та дітки, які не контрольовано купаються.

12:05 14.06.2022

На соціальній платформі єДопомога від сьогодні можна подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що на соціальній платформі єДопомога (edopomoga.gov.ua ) реалізована можливість подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій.

16:37 31.05.2022