06 Серпня, 2018 р., 16:44
      5 серпня відсвяткували день села у Полапах «Село моє рідне – заквітчаний рай, з далеких доріг ти мене зустрічай».
02 Серпня, 2018 р., 16:56
    Днями урочисто склали Присягу посадової особи місцевого самоврядування працівники відділу освіти Рівненської громади Альона Шевчук – провідний спеціаліст та Марія Хомік – головний спеціаліст.
30 Липня, 2018 р., 17:27
     Під час засідання виконавчого комітету Рівненської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Володимира Крижука, члени виконкому заслухали та обговорили  питання порядку денного.
25 Липня, 2018 р., 17:04
 Відбулася зустріч працівників виконавчого апарату ради з директором Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрієм Ліпичем та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Надією Акіф'євою щодо залучення безробітних, жителів Рівненської громади, на громадські роботи в соціальному напрямку.
23 Липня, 2018 р., 14:58
          Сьогодні на апаратній нараді за участю працівників виконавчого апарату ради, в тому числі працівників старостинських округів громади, обговорили питання щодо підсумків ведення документообігу на місцях за І півріччя 2018 року.
18 Липня, 2018 р., 17:03
      Вчора, 17 липня,  депутати Рівненської сільської ради майже у повному складі, працівники виконавчого апарату, в.о. старост громади на чолі із сільським головою провели виїзне засідання постійних комісій ради з метою об’єктивного вивчення стану об’єктів інфраструктури на території Рівненської сільської ради та визначення черговості щодо проведення ремонтних робіт.
16 Липня, 2018 р., 17:21
          Сьогодні в Рівненській ОТГ склала Присягу посадової особи місцевого самоврядування начальник відділу освіти громади Наталія Даниш, яка успішно склала іспит 9 липня 2018 року.