Переможці святкового конкурсу «Різдвяний малюнок»

Найбільш цікаво та оригінально втілила на малюнку своє бачення Різдва Христового та здобула перемогу в номінації «Різдвяний малюнок» Радомська Вікторія, на  другому місці Кузьмик Алла учениці 7 класу Забузької ЗОШ І-ІІІ ст. і почесне третє місце посіла Хомицька Людмила учениця 7 класу Гущанського НВК.

16:24 23.01.2018

Зустріч представників Любомльського районного центру зайнятості з роботодавцями

Вчора, 16 січня, відбулася зустріч представників Любомльського районного центру зайнятості з роботодавцями, керівниками установ і організацій, підприємцями, які працюють на території Рівненської об’єднаної територіальної громади.

11:44 17.01.2018

Фольклорне свято «З Різдвом Христовим»

Вже стало традицією, що на площі біля новорічної ялинки в м. Любомль відбувається районне фольклорне свято «З Різдвом Христовим» та фестиваль куті «Різдвяна гостина».

17:19 10.01.2018