19 Листопада, 2018 р., 15:03
       У цей прекрасний день хочеться привітати Юрія Паламарука із с. Рогові Смоляри та Надію Хомік з с. Забужжя із державною реєстрацією шлюбу. Нехай ваші відносини будуть міцними і щирими, хай в сім’ї панує розуміння і щастя, хай спільний шлях буде світлим і щасливим.
15 Листопада, 2018 р., 14:08
    Вчора, 14 листопада, у м. Луцьк відбувся ІІІ Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя», який проходив у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті». Захід організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
12 Листопада, 2018 р., 15:22
        Вчора, 11 листопада, в будинку культури с. Забужжя, сільський голова Володимир Крижук прозвітував перед жителями старостинства про проведені роботи у 2018 році.
09 Листопада, 2018 р., 11:18
      8 листопада, разом з престольним святом Дмитра, в селі Вишнівка Гущанського стростинства, відбулось святкування дня села.
08 Листопада, 2018 р., 18:14
     Сьогодні у Рівненському будинку культури  відбулись святкові заходи до дня працівників культури та аматорів народного   мистецтва нашої громади.
07 Листопада, 2018 р., 16:44
  Сьогодні відбулась зустріч фінансистів Рівненської сільської ради, працівників відділу освіти та КЗ «Центр КДСТ» з Василем Громом – консультантом з бюджетних питань Асоціації міст України та Тамарою Зубенко – консультантом з комунікацій АМУ, які працюють в області в рамках проекту «Пульс» за підтримки програми USAID. Присутні обговорили питання щодо планування бюджету громади на 2019 рік.
07 Листопада, 2018 р., 16:14
    З 29.10.2018 р. по 06.11.2018 р. у Рівненській громаді проходив «День здоров’я» серед працівників установ Рівненської сільської ради по щорічному оцінюванню фізичної підготовки населення. Участь у заході взяли і працівники виконавчого апарату сільської ради.
05 Листопада, 2018 р., 10:01
       У неділю, 4 листопада, у в Полапівському старостинсві проходив звіт Рівненського сільського голови  Володимира Крижука.
02 Листопада, 2018 р., 17:44
         Сьогодні відбулась чергова 38 сесія Рівненської сільської ради, на якій було розглянуто ряд важливих для громади питань.
02 Листопада, 2018 р., 17:41
         Сьогодні відбулася державна реєстрація шлюбу Вадима Ковальчука та Віри Бріндзій, жителів Рівненської громади.