Нарада з керівниками закладів культури

Сьогодні в Рівненському сільському будинку культури відбулась нарада при сільському голові за участю працівників бібліотек та закладів культури Рівненської ОТГ, в. о. старост та працівників апарату сільської ради з представниками районного відділу культури, сектору молоді та спорту райдержадміністрації, на якій обговорювались питання подальшого функціонування закладів культури та перспективи створення  комунального закладу - культурно-спортивного центру. Залишилось відкритим питання щодо кандидатури керівника цього закладу.

18:15 25.01.2018

До відома громадян та платників податків

Ковельська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Волинській області доводить до відома громадян та платників податків інформацію (завантажити).

10:12 24.01.2018

Переможці святкового конкурсу «Різдвяний малюнок»

Найбільш цікаво та оригінально втілила на малюнку своє бачення Різдва Христового та здобула перемогу в номінації «Різдвяний малюнок» Радомська Вікторія, на  другому місці Кузьмик Алла учениці 7 класу Забузької ЗОШ І-ІІІ ст. і почесне третє місце посіла Хомицька Людмила учениця 7 класу Гущанського НВК.

16:24 23.01.2018

Зустріч представників Любомльського районного центру зайнятості з роботодавцями

Вчора, 16 січня, відбулася зустріч представників Любомльського районного центру зайнятості з роботодавцями, керівниками установ і організацій, підприємцями, які працюють на території Рівненської об’єднаної територіальної громади.

11:44 17.01.2018