29 Вересня, 2021 р., 16:39
  Сьогодні  відбулось пленарне засідання 12 позачергової сесії Рівненської сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова  Юрій Фініковський. На розгляд депутатів було представлено 11 питань згідно порядку денного.
24 Вересня, 2021 р., 15:18
  Чергове засідання виконавчого комітету відбулось сьогодні у Рівненській сільській раді.
24 Вересня, 2021 р., 10:27
  23 вересня у Рівненській територіальній громаді відбувся круглий стіл з питання облаштування лінії інженерно-технічних споруд на кордоні з Республікою Польща. Участь в обговоренні взяли голова Ковельської РДА Ольга Черен , голова Ковельської районної ради В'ячеслав Шворак , заступник начальника Луцького прикордонного загону Роман Косміна, депутати сільської ради, керівники відділів, жителі громади та ін. Спільно дійшли згоди щодо необхідності перенесення прикордонної лінії, ближче до державного кордону, враховуючи рельєфні особливості.
22 Вересня, 2021 р., 16:59
  Шановні жителі Рівненської громади! Повідомляємо, що завтра о 10.30 у приміщення сільської ради відбудеться круглий стіл з питань облаштування лінії інженерно-технічних споруд на кордоні із Республікою Польща, який проходить в межах нашої ТГ.
21 Вересня, 2021 р., 15:48
  Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
21 Вересня, 2021 р., 09:33
  Вітаємо зі світлим святом - з Різдвом Пресвятої Богородиці!
20 Вересня, 2021 р., 14:36
  На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.
16 Вересня, 2021 р., 16:21
  На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.