08 Квітня, 2024 р., 17:03
ПРАЦІВНИКИ ГРОМАДИ ДОПОМОЖУТЬ МІСЦЕВИМ ЖИТЕЛЯМ У ПОДАЧІ НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛІВ НА ПЕРЕБУВАННЯ, В'ЇЗД, ПРОЖИВАННЯ, ПРОВАДЖЕННЯ РОБІТ, І ПРОПУСК В МЕЖАХ ПРИКОРДОННОЇ СМУГИ.
29 Березня, 2024 р., 21:50
2 квітня 2024 року об 11:00 відбудеться засідання 41 сесії чергової сесії Рівненської сільської ради VIII скликання.
29 Березня, 2024 р., 21:50
2 квітня 2024 року о 10:00 відбудеться засідання 41 сесії чергової сесії Рівненської сільської ради VIII скликання.
11 Березня, 2024 р., 10:57
Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин  в атмосферне повітря від стаціонарних джерел
14 Лютого, 2024 р., 13:21
У четвер 15.02 з 11:00 в центрі села Рівне буде працювати МОБІЛЬНА ОПТИКА.
13 Жовтня, 2023 р., 12:30
Починаючи з 1 серпня 2023 року проводяться перевірки фактичного місця проживання/перебування ВПО територіальними органами Нацсоцслужби. Такі перевірки проводяться за наявності підстав та прийнятого рішення керівника територіального органу Нацсоцслужби.  Про проведення перевірки особу має бути повідомлено не менш як за 2 календарних дні до її проведення (телефоном чи за допомогою іншого доступного засобу зв’язку). Якщо ВПО повідомила про свою відсутність у зв’язку з перебуванням у родичів або у відпустці тощо, перевірка відкладається на 2 тижні. Якщо ВПО не було на місці під час проведення перевірки — про це складається відповідний акт та особа інформується (телефоном чи за допомогою іншого доступного засобу зв’язку) про необхідність у строк до 14 робочих днів прибути до органу соцзахисту населення для ідентифікації та подання заяви у довільність формі щодо відсутності змін.  Якщо отримувач протягом 30 календарних днів після проведення перевірки не прибув до органу соцзахисту населення, орган приймає рішення про тимчасове припинення надання допомоги з наступного місяця. Припинення виплати чи відмова в призначенні допомоги  ВПО мають бути поінформовані про припинення чи відмову в призначення допомоги з зазначенням відповідних підстав.  Інформування здійснюється:     поштовим зв’язком;      електронним зв’язком;     за номером мобільного телефону. Якщо таке інформування не надійшло, але ви не отримали допомогу, рекомендуємо звертатися до свого управління соціального захисту населення та уточнювати причини відсутності виплат (може бути просто затримка фінансування). Рішення органу соцзахисту населення про припинення виплат може бути оскаржено у Нацсоцслужбі або у судовому порядку.
13 Жовтня, 2023 р., 12:30
Верифікація даних отримувачів та перевірка місця проживання Підтвердження права отримувати допомогу відбувається щомісяця.  Міністерство соціальної політики передає Мінфіну інформацію про отримувачів допомоги, Мінфін проводить верифікацію даних за допомогою електронних систем та реєстрів (така верифікація здійснюється відповідно до Закону України “Про верифікацію та моніторинг державних виплат”. За результатами проведеної верифікації Мінфін передає рекомендації Мінсоцполітики. Результати верифікації:      отримувачі відповідають критеріям — допомога на наступний місяць автоматично продовжується;     отримувачі не відповідають критеріям, про що в системі формується відповідний статус із зазначенням конкретних причин;     потребує уточнення даних.  У разі незгоди з припиненням виплати допомоги на проживання отримувач може надати уповноваженому органу підтвердні документи.