До уваги депутатів Рівненської сільської ради

Голова ради Володимир Крижук видав розпорядження «Про скликання позачергової 43 сесії сільської ради», яка відбудеться у середу, 24 квітня,    о 13.00 год. в будинку культури с.Забужжя.           На розгляд сесії вносяться питання про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.

12:30 22.04.2019

Відбулися громадські слухання

18 березня 2019 року о 09.30 год. в селі Забужжя в приміщенні сільського Будинку культури відбулися громадські слухання про наміри нового будівництва деревообробного комплексу в селі Забужжя по пров. Ставки, 22, гр. Свінціцького О.В.

11:01 18.03.2019

Шановні жителі громади, не випалюйте суху траву !

При сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.  Гине корисна мікрофлора, яка допомагає рослинам протистояти хворобам.   Трав’яні пожежі завдають істотного збитку узліссям і підліскам, знищуючи молоді деревця. Більш того, вони можуть стати причиною масштабних лісових пожеж.

17:27 04.03.2019