02 Лютого, 2022 р., 15:55
В рамках міжнародного проекту: «ОПАЛИН: Малі поселення – велика історія», який фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 Рівненською сільською радою проводиться відбір кандидатів для проведення майстер-класів для учнівської молоді української та польської територіальних громад. Інформація про технічні вимоги та іншою інформацією знаходяться за посиланням.
02 Лютого, 2022 р., 14:48
Оголошення про проведення змагань на кубок Рівненської сільської ради серед любителів з підльодного лову риби «Зима – 2022».
21 Січня, 2022 р., 16:28
 Голова ради Юрій Фініковський видав розпорядження «Про скликання чергової 17 сесії Рівненської сільської ради VІІІ скликання», яка відбудеться у вівторок, 1 лютого, об 11.00 год. в залі засідань адмінбудинку сільської ради.
19 Грудня, 2021 р., 10:19
 ПрАТ «Волиньобленерго» попереджує про можливі планові вимкнення електроенергії у населених пунктах Рівненської громади. Вимкнення планується  у селах Гуща, Миловань, Сокіл, Забужжя частково, Вербівка, Будники, Рогові Смоляри, Локутки 20 грудня.
13 Грудня, 2021 р., 17:35
  Голова ради Юрій Фініковський видав розпорядження «Про скликання чергової 16 сесії Рівненської сільської ради VІІІ скликання», яка відбудеться у середу, 22 грудня, о 10.00 год. в конференц-залі адмінбудинку сільської ради. До порядку денного включені такі питання:
10 Грудня, 2021 р., 15:13
  ПрАТ «Волиньобленерго» попереджує про можливі планові вимкнення електроенергії у населених пунктах Рівненської громади. Вимкнення планується частково у селах Гуща, Миловань, Забужжя, Вербівка, Будники, Рогові Смоляри, Локутки у понеділок, 13 грудня.
06 Грудня, 2021 р., 15:03
Голова ради Юрій Фініковський видав розпорядження «Про скликання позачергової 15 сесії Рівненської сільської ради VІІІ скликання», яка відбудеться у середу, 08 грудня, об 11.00 год. в конференцзалі адмінбудинку сільської ради. До порядку денного включені такі питання: