ВСЕ ПРО COVID-19

25 Травня, 2020 р., 15:33
Розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 22 травня 2020 року №49 «Про продовження виконання карантинних заходів пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів на території Волинської області»
25 Травня, 2020 р., 15:31
Розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 22 травня 2020 року №48 «Про проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону та протиепідемічні заходи із самоізоляції»
25 Травня, 2020 р., 13:18
ПРОТОКОЛ № 17 позачергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
25 Травня, 2020 р., 09:32
Розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 22 травня 2020 року №49 "Про продовження виконання карантинних заходів пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів на території Волинської області"
25 Травня, 2020 р., 09:20
Розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 22 травня 2020 року №48 "Про проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону та протиепідемічні заходи із самоізоляції"
22 Травня, 2020 р., 10:22
Розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 20 травня 2020 року №47 «Про забезпечення виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в закладах стаціонарної психіатричної допомоги, при наданні стоматологічної допомоги, медико-соціального та соціального захисту населення, на території Волинської області»
18 Травня, 2020 р., 12:27
15 Травня, 2020 р., 10:26
Розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня від 14 травня 2020 року №45 «Про особливості роботи об’єктів різного призначення, види господарської діяльності яких дозволені в період карантину, на території Волинської області»