Сторінка підприємця

29 Листопада, 2019 р., 10:15
   Громадянам, які виявили бажання стати виробниками сільськогосподарської продукції забезпечено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом створення фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
27 Травня, 2019 р., 09:31
   Рівненська сільська рада, на виконання вимог Любомльського управління головного управління ДФС у Волинській області, повідомляє про необхідність надання Вами письмової інформації з підтверджуючими дозвільними та реєстраційними  документами (зокрема щодо: реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, торгівлі підакцизними товарами, використання найманої праці, а також, щодо права на земельну ділянку на якій здійснюється підприємницька діяльність, права на приміщення, ін..), для підтвердження законних підстав зайняття підприємницькою діяльністю (або спростування зайняття такою) на території Рівненської сільської ради за адресою вул. Шкільна,2 с.Рівне Любольський район Волинська область.
08 Травня, 2019 р., 09:55
   Згідно графіка виїзного прийому громадян з 10.00 год. 14 травня та 11 червня 2019 року спеціалістами відділу реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проводитиметься реєстрація, зняття з обліку та інші дії щодо сільськогосподарської техніки Любомльського району.    Прийом буде здійснюватися за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23, 1 поверх, каб. 113 (приміщення районної ради).
13 Березня, 2019 р., 09:48
    18.03.2019 року (початок о 10 год.) в адмінприміщенні Любомльської районної ради (каб. 418, малий зал засідань)  відділом реєстрації с/г техніки головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області відбудеться виїзний прийом власників с/г техніки по питаннях реєстрації, зняття з обліку та інших.