26 Вересня, 2023 р., 12:42
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
17 Липня, 2023 р., 09:05
Повідомлення щодо проведення громадського обговорення Документу державного планування «Детального плану території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( критий ринок) (КВЦПЗ-03.07) в межах с. Старовойтове Рівненської сільської ради Ковельського району Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
21 Червня, 2023 р., 17:14
Повідомлення про проведення громадських слуханьДокументу державного планування – «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (критий ринок) (КВЦПЗ-03.07) орієнтовною площею - 4 га, яка розташована в межах с. Старовойтове Рівненської сільської ради Ковельського району Волинської області»
17 Травня, 2023 р., 10:47
11 Червня, 2021 р., 11:42
  Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  та з метою отримання пропозицій та зауважень до розроблених апаратом сільської ради регуляторних актів Рівненською сільською радою будуть проводитись громадські обговорення проєктів регуляторних актів – рішень сільської ради про встановлення місцевих податків  на 2022 рік.
04 Червня, 2021 р., 11:00
Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку
17 Травня, 2019 р., 09:07
   24 червня 2019 року о 10 год. в приміщенні Рівненської сільської ради відбудуться громадські обговорення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів с. Гуща, с.Забужжя, с. Полапи, с. Столинські Смоляри Рівненської сільської ради    Письмові пропозиції та зауваження приймаються з 22.05.2019 року по 22.06.2019 року за адресою: вул.Шкільна,2, с. Рівне, Любомльський район, Волинська область.
02 Травня, 2019 р., 16:38
   З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, Рівненська сільська рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів Рівненської сільської ради з  відповідними аналізами регуляторного впливу.   Назви проектів: 1. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік». 2. «Про встановлення єдиного податку на території Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області на 2020 рік». 3. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік».   Розробники проектів: Відділ фінансово-бухгалтерського обліку та звітності Рівненської сільської ради Відділ з питань земельних та лісових ресурсів кадастру та екологічної безпеки Рівненської сільської ради   Адреса: 44332, Україна, Волинська область, Любомльський  район, с.Рівне, вул. Шкільна, 2 .         Проекти рішень з відповідними аналізами регуляторного впливу  оприлюднені згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р №1160 – IV шляхом розміщення на офіційній сторінці Рівненської сільської ради в мережі Інтернет за адресою:http://rivnenska.gromada.org.ua (розділ Регуляторна політика).         Зауваження та пропозиції до проектів рішень приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі у відділ фінаносово-бухгалтерського обліку та звітності Рівненської сільської ради за адресою:44332, Україна, Волинська область, Любомльський район, с.Рівне, вул. Шкільна, 2, протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів.
12 Березня, 2019 р., 12:13
Громадські слухання відносно заяви про наміри нового будівництва деревообробного комплексу в с.Забужжя по вул.Ставки, 22 (ПП Свінціцький О.В.) відбудуться 18 березня 2019 року о 9.30 год. в приміщенні будинку культури с. Забужжя.
11 Лютого, 2019 р., 13:19
    14 лютого 2019 року о 12 год. в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту с.Старовойтове відбудуться громадські обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Нове будівництво мультимодального перевантажувального терміналу» по вул. Прикордонників, 40А в с.Старовойтове Любомльського району Волинської області.