Повідомлення

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану c. Сокіл Любомльського району Волинської області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану c. Сокіл Любомльського району Волинської області» (завантажити)

14:57:50 24.05.2021

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану c. Новоугрузьке Любомльського району Волинської області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану c. Новоугрузьке Любомльського району Волинської області» (завантажити)

14:56:37 24.05.2021

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану с. Миловань Любомльського району Волинської області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану с.  Миловань Любомльського району Волинської області» (завантажити)

14:54:15 24.05.2021

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану c. Будники Любомльського району Волинської області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Генерального плану c. Будники Любомльського району Волинської області» (завантажити)

14:50:50 24.05.2021

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ