Повідомлення

Повідомлення про проведення громадських слухань до детального плану планування та звіту про стратегічно-екологічну оцінку

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», 23 вересня 2022 року відбудеться громадське слухання для врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації(Детального плану території виробничої бази дорожнього господарства земельної ділянки площею 4,0 га, кадастровий номер 0723384900:04:001:0043, за межами населених пунктів Рівненської сільської ради Волинської області та звіту про СЕО).

09:54:54 09.09.2022

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Генерального плану с.Сокіл Любомльського району Волинської області»

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Генерального плану с.Сокіл Любомльського району Волинської області»

17:02:45 09.07.2021