Графіки погодинних відключень електоенергії у Рівненській громаді

Дата: 09.11.2022 11:52

Для того, аби волиняни могли заздалегідь підготуватися, ПрАТ "Волиньобленерго" публікує орієнтовний перелік вулиць та населених пунктів, де в разі необхідності буде обмежене електропостачання та орієнтовну почерговість в часових проміжках для цих адрес.

Можлива невелика похибка у часі в межах додаткових 30-40 хв для перепідключення об'єктів.

У Рівненській громаді електропостачання можуть вимкнути у проміжку 16.45 - 20.00:

с.Старовойтове (частково), Рівне, Гороховище, Вишнівка, Забужжя, Вербівка, Будники, Рогові Смоляри, Фото без описуЛокутки, Столинські Смоляри, Сокіл, Борова, Полапи (вулиці вул. Шевченка, Гагаріна, Дружби, Садова, Вишнева).