Шановні мешканці Рівненської громади, шановні усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі!

Дата: 30.09.2022 15:31

Фото без опису30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії, відзначається День усиновлення.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Ми щиро вітаємо усиновителів, опікунів, прийомних батьків та батьків-вихователів зі cвятом!

Ви вибрали велику місію, незвичайну професію – виховувати дітей, які залишились без батьківської опіки. Кожен день Ваш наповнений кропіткою роботою. Щира подяка вам та всім тим, хто вміє батьківською любов’ю огортати і захищати дитину.

В цей день  вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків, адже дитина може бути усиновлена або ж влаштована під опіку, в прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу. Неважливо юридична форма, а важливо те, що дитина в родині і її люблять, сприймають, оберігають, піклуються про неї та допомагають зростати!

Бажаємо Вам по життю здоров’я, сил, натхнення та терпіння.

Віри, Надії і Любові та Мудрості!

Бажаємо Вам по життю здоров’я, сил, натхнення та терпіння.

Віри, Надії і Любові та Мудрості!