До уваги депутатів Рівненської сільської ради!

Дата: 13.12.2021 17:35

Голова ради Юрій Фініковський видав розпорядження «Про скликання чергової 16 сесії Рівненської сільської ради VІІІ скликання», яка відбудеться у середу, 22 грудня, о 10.00 год. в конференц-залі адмінбудинку сільської ради. До порядку денного включені такі питання:

1. Про обрання лічильної комісії
  2. Про порядок денний
  3. Про внесення змін до бюджету територіальної громади на 2021 рік. -  Інформує Стець С.І.
  4. Про затвердження розпорядження сільського голови виданих в міжсесійний період.
  5. Про бюджет територіальної громади на 2022 рік. – Інформує Стець С.І.
  6. Про затвердження структури та чисельності апарату, фінансового відділу, відділу освіти, культури молоді та спорту Рівненської сільської ради та місцевої пожежної охорони на 2022 рік.
  7. Про передачу майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рівненської сільської ради
  8. Про перейменування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рівненської сільської ради
  9. Про затвердження граничної чисельності працівників Центр надання соціальних послуг Рівненської сільської ради.
  10. Про внесення змін до рішення щодо переліку адміністративних послуг Відділу «ЦНАП» Рівненської сільської ради. -  Інформує Сахар О.В.
  11. Про порядок і норматив відрахування до загального фонду  бюджету сільської ради частини чистого прибутку комунальним господарством «Рівне».
  12. Про внесення змін до рішення №1/9 від 30.11.2020 року
  13. Про затвердження Положення про матеріальне стимулювання працівників Рівненської сільської  ради
  14. Про надання дозволу на оренду адміністративного будинку Рівненської сільської ради фінансовому відділу Рівненської сільської ради
  15. Про надання дозволу на оренду адміністративного будинку Рівненської сільської ради Комунальному господарству «Рівне»
  16. Щодо термінового напрацювання механізму підтримки аграріїв через різке подорожчання природного газу. – інформує Гурко М.П.
  17. Про затвердження ПРОГРАМИ соціально-правового захисту дітей Рівненської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  18. Про затвердження ПРОГРАМИ соціально-економічного та культурного розвитку Рівненської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  19. Про затвердження ПРОГРАМИ підтримки та надання матеріально-технічної допомоги 6 прикордонному Волинському загону на 2022-2024 роки .
  20. Про затвердження ПРОГРАМИ підтримки Комунального господарства «Рівне» на 2022-2024 роки.
  21. Про затвердження ПРОГРАМИ підтримки друкованих та електронних засобів масової інформації на 2022-2024 роки.
  22. Про затвердження ПРОГРАМИ оздоровлення та відпочинку дітей Рівненської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  23.  Про затвердження ПРОГРАМИ із створення безбар’єрного простору в Рівненській сільській територіальній громаді на період до 2024 року.
  24. Про затвердження ПРОГРАМИ відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення  культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Рівненською сільською радою на 2022 – 2024 роки.
  25. Про затвердження ПРОГРАМИ розвитку освіти, культури, туризму, молоді та спорту Рівненської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  26. Про внесення змін та доповнень до  рішення Рівненської сільської ради від 23.12.2020 № 2/8  «Про затвердження  Програми підтримки особистих селянських господарств та розвитку АПК у Рівненській  сільській раді на 2021-2022 роки»
  27. Про план роботи на 2022 рік
  28. Про затвердження Програми покращення функціонування Центру обслуговування платників Любомльської ДПІ Головного управління ДПС у Волинській області на 2022-2023 роки
  29. Земельні питання

Коментарі:

Кондратюк
2021-12-20 12:44:17

Де проекти рішень 16 сесії? Переглянути можна тільки 1, а решта?

Відповідь адміністратора:

Проекти рішень можна переглянути за посиланням https://gromada.org.ua/gromada/rivnenska/news/1639562573/

2021-12-21 11:53:21