ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 23.04.2021 16:49

про оприлюднення проектів регуляторних актів

с. Рівне                             23.04.2021 року

1. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставок і пільг зі сплати цього податку на території Рівненської сільської ради ».

2. «Про встановлення єдиного податку та ставок єдиного податку для фізичних осіб –підприємців на території Рівненської сільської ради на 2022 рік».

3. «Про встановлення земельного податку та ставок і пільг зі сплати земельного податку на території Рівненської сільської ради на 2022 рік».

4. «Про встановлення туристичного збору на території Рівненської сільської ради на 2022 рік».

До проектів рішень додаються:

• аналізи регуляторного впливу проектів рішень та експертні висновки щодо них постійної комісії Рівненської сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Дата оприлюднення 23 квітня 2021 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Рівненська сільська рада оприлюднює проекти рішень про місцеві податки та збори та аналізи регуляторного впливу.

Розробником регуляторного акту є   Рівненська сільська рада. Проекти рішень підготовлено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податкового та Земельного кодексів України, Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та ін. законодавчих актів.

Регуляторними актами  буде затверджено рішення:

Дата оприлюднення: 23 квітня 2021 року

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за тел. 0967501632, письмово за адресою: 44332, Україна, Волинська область, Любомльський район, с. Рівне, вул. Шкільна, 2, ел. пошта [email protected]

З повною редакцією даних проектів рішення, додатками до них та аналізами регуляторного впливу до них   можна ознайомитись на сайті Рівненської сільської ради  у розділі "Регуляторна діяльність".