Рішення 60 сесії Рівненської сільської ради 60/101-60/126

Дата: 16.09.2020 15:11

Назва

60/101

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Чебірак С.М.)

60/102

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Кудь І.В.)

60/103

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Семенюк Д.В.)

60/104

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Семенюк В.О.)

60/105

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Крошетецький А.В.)

60/106

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Крошетецька Л.А.)

60/107

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Крошетецька Ю.П.)

60/108

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Пашинська М.В.)

60/109

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Пашинський А.В.)

60/110

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Пашинський Ю.В.)

60/111

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Пашинський М.В.)

60/112

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Порва Ю.О.)

60/113

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Баранчук І.І.)

60/114

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Горніч М.М.)

60/115

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Козачук О.В.)

60/116

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Козачук М.І.)

60/117

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Синчук Г.І.)

60/118

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Мельник О.В.)

60/119

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Симчук В.О.)

60/120

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності

60/121

60/122

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності

60/123

Про затвердження розпоряджень сільського голови, які видані  в міжсесійний період

60/124

Про  запит депутата  Рівненської сільської ради Гурка М.П.

запит

60/125

Про усний запит депутата  Рівненської сільської ради Бонк Г.І.

60/126

Про  усний запит депутата  Рівненської сільської ради Вознюка І.Д.