Рішення 57 сесії Рівненської сільської ради

57/1

Про порядок денний 57 сесії сільської ради

57/2

Про переспрямування субвенції з місцевого бюджету в державний бюджет Головному Управлінню Національної поліції у Волинській області

57/3

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

57/4

Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рівненської сільської ради

додаток 1

додаток 2

додаток 3

положення

57/5

Про встановлення ставок єдиного податку для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців на території Рівненської сільської ради

57/6

Про внесення доповнень до Програми  підтримки та розвитку закладів культури Рівненської сільської  ради на 2020-2021 роки

(рішення не прийнято)

57/7

Про граничну чисельність працівників Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму»

57/8

57/9

Про розпорядження сільського голови, видані в міжсесійний період

57/10

Про  надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Стецюк О.М.)

57/11

Про  надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Хомік В.В.)

57/12

Про  надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Волосюк О.А.)

57/13

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Дець М.І.)

57/14

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Демянець М.П.)

57/15

Про затвердження проекту детального плану території та надання дозволу на розробку  проекту землеустрою (Степанюк А.М.)

57/16

Про затвердження проекту детального плану території та надання дозволу на розробку  проекту землеустрою (Печера В.В.)

57/17

Про затвердження проекту детального плану території та надання дозволу на розробку  проекту землеустрою (Москалюк П.Л.)

57/18

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Паламарук В.І.)

57/19

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Смолярчук В.В.)

57/20

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Смолярчук О.С.)

57/21

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Сидун Н.І.)

57/22

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Гурко Г.М.)

57/23

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Хомік О.С.)

57/24

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Патращук Н.І.)

57/25

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Богачевська В.Л.)

57/26

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Богачевська Н.В.)

57/27

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Безик В.В.)

57/28

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) (Дудич О.С.)

57/29

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) (Клекоцюк Л.С.)

57/30

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) (Порва С.С.)

57/31

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) (Пилипчук Г.С.)

57/32

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) (Смолярчук В.І.)

57/33

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) (Пилипчук П.М.)

57/34

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) (Степанюк С.П.)

57/35

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Пастернак В.І.)

57/36

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Фенко Н.С.)

57/37

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Гусар Є.О.)

57/38

Про вилучення земельних ділянок (Бузейчук С.В.)

57/39

Про затвердження проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою (ФГ «Вест-Фенікс»)