Конкурс на заміщення двох вакантних  посад

Дата: 04.12.2019 09:16

Конкурс на заміщення вакантних  посад:

- адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг Рівненської сільської ради»

Вимога до посади: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування та державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері.

- спеціаліста I категорії відділу з питань юридичного забезпечення, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності

Вимога до посади: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, стаж роботи в органах державної влади або органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером в режимі користувача.

Документи, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі
  2. Особова картка П-2ДС
  3. Декларація про майно доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік
  4. Копія паспорта
  5. Копія ідентифікаційного коду
  6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
  7. Копія документа про освіту, підвищення кваліфікації
  8. Копія трудової книжки
  9. Дві фотографії розміром 3 х 4
  10. Згода на обробку персональних даних.

Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Кандидати на посади складатимуть іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади та запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися за адресою: с. Рівне, вул. Шкільна, 2 (кабінет секретаря сільської ради).