Публікація документів кандидатів на посаду директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму» Рівненської сільської ради

Дата: 29.05.2019 17:38

На виконання ст. 21-4 Закону України «Про культуру», Рівненська сільська рада оприлюднює документи осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму» Рівненської сільської ради:

Усі зацікавлені особи протягом семи днів, з дня оприлюднення відомостей про кандидатів, можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Рівненської сільської ради [email protected].

Додатково інформуємо, що 02.05.2019 року була сформована та затверджена конкурсна комісія із 9 осіб (переглянути).