До уваги підприємців!!!

Дата: 27.05.2019 09:31

Рівненська сільська рада, на виконання вимог Любомльського управління головного управління ДФС у Волинській області, повідомляє про необхідність надання Вами письмової інформації з підтверджуючими дозвільними та реєстраційними  документами (зокрема щодо: реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, торгівлі підакцизними товарами, використання найманої праці, а також, щодо права на земельну ділянку на якій здійснюється підприємницька діяльність, права на приміщення, ін..), для підтвердження законних підстав зайняття підприємницькою діяльністю (або спростування зайняття такою) на території Рівненської сільської ради за адресою вул. Шкільна,2 с.Рівне Любольський район Волинська область.

Одночасно повідомляємо, що Вас буде включено до переліку осіб, що займаються підприємницькою діяльністю на території  Рівненської сільської ради, з наступним поданням відповідних відомостей до органів державної фіскальної служби з метою здійснення перевірки як суб’єкта підприємницької діяльності.

Зважаючи на вищенаведене Вам необхідно до 20.06.2019 року прибути в Рівненську сільську раду та надати всі підтверджуючі дозвільні та реєстраційні документи, або докази, що спростовують факт належності до СПД чи торгівлі товарами які потребують дозволу.