30 Вересня, 2021 р., 14:39
  У середу, 13 жовтня, о 10.00 год в приміщенні Рівненської сільської ради відбудеться пленарне засідання чергової 13-ї сесії VІІІ скликання.
27 Вересня, 2021 р., 20:05
  Голова ради Юрій Фініковський видав розпорядження «Про скликання позачергової 12 сесії Рівненської сільської ради VІІІ скликання», яка відбудеться у середу, 29 вересня, об 11.00 год. в конференцзалі адмінбудинку сільської ради.
14 Вересня, 2021 р., 16:35
  ПрАТ «Волиньобленерго» попереджує про можливі планові вимкнення електроенергії у населених пунктах Рівненської громади. Вимкнення планується частково у селах Рівне, Старовойтове та Забужжя у середу, 15 вересня.
10 Вересня, 2021 р., 16:44
  ПрАТ «Волиньобленерго» попереджує про можливі планові вимкнення електроенергії у населених пунктах Рівненської громади. Вимкнення планується частково у селах Рівне та Забужжя у понеділок, 13 вересня.
04 Серпня, 2021 р., 14:48
Фестиваль територіальних громад