Оголошення

Рівненська сільська рада повідомляє, що на позачерговому засіданні сесії сільської ради від 29.04.2022 року прийнято рішення №20/6 «Щодо попередження загибелі бджіл при застосуванні пестицидів та агрохімікатів на території Рівненської сільської ради».

15:58:56 10.05.2022

Планові вимкнення електроенергії

ПрАТ «Волиньобленерго» попереджує про можливі планові вимкнення електроенергії у населених пунктах Рівненської громади. Вимкнення планується 16-18 лютого у с.Рогові Смоляри та 18 лютого у с.Вербівка.

17:01:28 15.02.2022

Оголошення про проведення відбору кандидатів для проведення майстер-класів для учнівської молоді

В рамках міжнародного проекту: «ОПАЛИН: Малі поселення – велика історія», який фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 Рівненською сільською радою проводиться відбір кандидатів для проведення майстер-класів для учнівської молоді української та польської територіальних громад. Інформація про технічні вимоги та іншою інформацією знаходяться за посиланням.

15:55:58 02.02.2022

Оголошення про скликання 17 сесії Рівненської сільської ради (оновлення - додані проєкти рішень)

Голова ради Юрій Фініковський видав розпорядження «Про скликання чергової 17 сесії Рівненської сільської ради VІІІ скликання», яка відбудеться у вівторок, 1 лютого, об 11.00 год. в залі засідань адмінбудинку сільської ради.

16:28:33 21.01.2022