Рівненська ОТГ шукає реєстратора

Якщо Ви шукаєте цікаву роботу, маєте вищу юридичну освіту і готові стати державним реєстратором речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень по Рівненській громаді, склавши відповідний іспит, Вам до нас!

11:23:52 11.10.2019

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального господарства «Рівне»

Вимога до посади: громадянство України, освіта відповідного професійного спрямування (вітається технічна, економічна, юридична освіта), вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному  комп’ютері, комунікабельність, менеджерські здібності, бажання зробити комунальне господарство одним із найуспішніших в Україні.

09:27:47 09.10.2019

Конкурс провели – переможців визначено

Вчора, 27 серпня, відбувся конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області.

11:55:36 28.08.2019