04 Грудня, 2019 р., 09:16
  Конкурс на заміщення вакантних  посад:
11 Жовтня, 2019 р., 11:23
    Якщо Ви шукаєте цікаву роботу, маєте вищу юридичну освіту і готові стати державним реєстратором речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень по Рівненській громаді, склавши відповідний іспит, Вам до нас!
09 Жовтня, 2019 р., 09:27
   Вимога до посади: громадянство України, освіта відповідного професійного спрямування (вітається технічна, економічна, юридична освіта), вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному  комп’ютері, комунікабельність, менеджерські здібності, бажання зробити комунальне господарство одним із найуспішніших в Україні.
28 Серпня, 2019 р., 11:55
  Вчора, 27 серпня, відбувся конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області.