Державні установи інформують

17 Грудня, 2021 р., 11:40
  Задля соціальної підтримки платників податків в умовах карантину волинянам було списано 22 мільйони гривень податкових боргів. Списанню підлягали заборговані податкові зобов’язання, що не перевищували 3060 гривень. Такий податковий борг було списано 91,5 тисячі платників.
10 Грудня, 2021 р., 10:22
Громадяни-землевласники та землекористувачі у січні-листопаді 2021 року спрямували до місцевих бюджетів Волині майже 75 мільйонів гривень плати за землю. Це на 11,3 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.
03 Грудня, 2021 р., 09:11
На офіційному вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua) оприлюднюється інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, з якою можна ознайомитись за посиланням: Головна/Відкриті дані/Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, -звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.
03 Грудня, 2021 р., 09:09
Головне управління ДПС у Волинській області звертає увагу, що особа, якій не вистачає до страхового стажу декількох місяців, може заключити договір про добровільну участь, яким передбачена одноразова сплата єдиного внеску за попередні періоди (у тому числі за період з 01 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року), в яких вона не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на будь-який період, але не менше одного місяця. Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.
03 Грудня, 2021 р., 09:08
Головне управління ДПС у Волинській області інформує, що Положення про порядок відкриття та ведення поточних рахунків із спеціальним режимом використання в національній та іноземних валютах, банківських металах для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування, затверджене Постановою Правління Національного банку України від 05 серпня 2021 року № 83, яка набрала чинності з 01 вересня 2021 року.
02 Грудня, 2021 р., 10:24
Під час «гарячої» лінії з питань подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, що відбулася 01 грудня 2021 року, волиняни найчастіше ставили питання: «Які юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації тими особами, хто має на це право?»
02 Грудня, 2021 р., 10:22
Головне управління ДПС у Волинській області наголошує, що відповідно до п. 87.3 ст. 87 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями не можуть бути використані як джерела погашення податкового боргу платника податків:
02 Грудня, 2021 р., 10:21
Фізична особа – підприємець, яка на початок року була платником єдиного податку та перейшла на сплату інших податків і зборів (загальну систему оподаткування) з 01 квітня (01 липня або 01 жовтня), не може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування, оскільки така особа вже скористалась своїм правом на застосування спрощеної системи оподаткування у поточному році.
02 Грудня, 2021 р., 10:19
Головне управління ДПС у Волинській області інформує усіх платників податків та громадян щодо обов’язку повідомляти контролюючі органи про зміну даних (зміна місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо) у місячний термін з дня настання таких змін відповідно до вимог Податкового кодексу України шляхом подання відповідних заяв, визначених Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25.10.2017 за № 1306/31174 (далі – Положення).