2020 рік

З В І Т

про стан роботи із зверненнями громадян в 2020 році

Рівненська сільська рада повідомляє, що робота зі зверненнями громадян проводиться відповідно до законодавства.

Забезпечується кваліфікований, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян, у встановлені законом терміни надаються письмові відповіді та відповіді в телефонному режимі авторам звернень.

Протягом 2020 року до  сільської ради надійшло 1351 звернення, що в порівнянні з 2019 роком, на 191 звернення більше. З них 72 отримано на особистих прийомах, 1279 - письмові.

Аналізуючи зміст звернень, слід зазначити, що найбільш актуальними питаннями в 2020 році в порівнянні з 2019 роком  залишаються наступні питання:

- аграрної політики і земельних відносин- 753 звернення, що на 255 звернень більше порівняно з  2019 роком

Найбільша кількість звернень з питань аграрної політики та земельних відносин стосується виділення  земельних ділянок для ведення ОСГ (2 га), виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, по господарських будівель та споруд, видачі дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою, присвоєння адрес земельним ділянкам,

-соціального захисту –   469 звернень. Із них -  звернення про надання матеріальної допомоги і звернення щодо включення в списки  для надання пільг на придбання твердого палива і газу.

Розглянуто вісім колективних звернень та п'ять повторних звернень.

Із загальної кількості  отриманих звернень громадян протягом 2020 року не надходило скарг .

Всі одержані звернення розглянуто в установлений Законом України «Про звернення громадян» терміни, прийнято відповідні рішення та дано роз’яснення.

Адміністратор відділу ЦНАП                                       С. ЗАЛЕВСЬКА