Пам’ятай про безпеку

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки

З настанням холодної пори року багато людей використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Але через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди втрачають своє житло і майно.

10:09:59 10.11.2020

Небезпечні ягоди

Не всі ягоди, які трапляються нам в лісі, парку чи навіть на присадибній ділянці, їстівні, а декотрі з них взагалі смертельно небезпечні. Та якщо дорослі це знають і обходять їх стороною, вберегти дітей від отруєння такими рослинами важче. Адже при контакті з ними можуть бути глобальні наслідки. Аби уникнути таких випадків, розкажіть малюкові, що не всі квіти можна брати до рук, а ягоди – їсти. Якщо дитина взагалі маленька, стежте, аби вона не торкалася отруйних рослин. Якщо ж є такі вдома на присадибній ділянці, краще їх позбутися.

14:48:21 12.08.2019

Дії при сонячному чи тепловому ударі

Літо – саме та пора року, коли всі намагаються проводити більше часу на відкритому повітрі, на пляжі, на дачі. Але, в більшості своїй люди не враховують того, що внаслідок тривалого перебування на спекотному сонці можна отримати сонячний або тепловий удар.

15:17:14 25.07.2019

Розпалюючи багаття - будьте обережні

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах,спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду як господарствам, так і лісовим насадженням. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.

15:14:30 22.04.2019

Небезпека грози

Гроза, громовиця — атмосферне явище, пов'язане з електричними розрядами в купчасто-дощових хмарах. Супроводжується блискавкою та громом,  відноситься до одних з найнебезпечніших для людини природних явищ.

12:01:44 22.04.2019