Просвітницький захід щодо правової допомоги громадянам провели у Рівненській сільській раді

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції  «Я  МАЮ ПРАВО», секретар ради Наталія Кондратюк розповіла соціальним робітникам Територіального центру соціального обслуговування населення по Рівненській сільській раді Ларисі Кудан та Валентині Пархомук про права громадян, надала рекомендації щодо захисту їх прав за найбільш актуальними напрямами.

15:35 26.12.2018

Придбано екскаватор навантажувач

Рівненська сільська рада придбала новий екскаватор навантажувач для потреб громади, вартість якого  становить 953 тис. грн.  Спецтехніку придбано за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

10:30 21.12.2018

Сільський бюджет на 2019 рік прийнято

Сьогодні відбулось друге пленарне засідання чергової 40 сесії Рівненської сільської ради, на якій було розглянуто ряд важливих для громади питань.

18:34 20.12.2018

Відбулось засідання постійної комісії

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестування та міжнародного співробітництва на якій депутати обговорили питання згідно порядку денного.

21:10 19.12.2018

Затамуйте діти подих, Миколай сьогодні ходить!

19  грудня, в день Святого Миколая, відбулися святкові заходи у садочках та школах нашої громади. Діти з нетерпінням чекали на цей особливий день, адже саме сьогодні здійснюються всі їхні мрії та бажання.

13:29 19.12.2018

Нарада з працівниками ФАПів

Сьогодні повторно відбулась нарада з працівниками ФАПів та амбулаторій громади. Обговорювались питання щодо співфінансування та збереження ФАПів на території Рівненської громади.

17:36 13.12.2018

У Рівненському будинку культури прозвітував сільський голова

Вчора, 2 грудня, у Рівненському будинку культури прозвітував сільський голова Володимир Крижук. Звіту передувала невеличка концертна програма, після якої очільник громади детально ознайомив присутніх з обсягами проведених робіт, зупинився на здобутках, проаналізував недоліки, окреслив плани на майбутнє. Кожен бажаючий мав можливість задати питання та висловити свої пропозиції.

14:26 03.12.2018