Працівники відділу освіти урочисто склали Присягу

Днями урочисто склали Присягу посадової особи місцевого самоврядування працівники відділу освіти Рівненської громади Альона Шевчук – провідний спеціаліст та Марія Хомік – головний спеціаліст.

16:56 02.08.2018

Відбулось засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету Рівненської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Володимира Крижука, члени виконкому заслухали та обговорили  питання порядку денного.

17:27 30.07.2018

Обговорили питання щодо залучення безробітних на громадські роботи

Відбулася зустріч працівників виконавчого апарату ради з директором Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрієм Ліпичем та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Надією Акіф'євою щодо залучення безробітних, жителів Рівненської громади, на громадські роботи в соціальному напрямку.

17:04 25.07.2018

Обговорили питання щодо ведення документообігу

Сьогодні на апаратній нараді за участю працівників виконавчого апарату ради, в тому числі працівників старостинських округів громади, обговорили питання щодо підсумків ведення документообігу на місцях за І півріччя 2018 року.

14:58 23.07.2018

Виїзне засідання комісії

Вчора, 17 липня,  депутати Рівненської сільської ради майже у повному складі, працівники виконавчого апарату, в.о. старост громади на чолі із сільським головою провели виїзне засідання постійних комісій ради з метою об’єктивного вивчення стану об’єктів інфраструктури на території Рівненської сільської ради та визначення черговості щодо проведення ремонтних робіт.

17:03 18.07.2018

Призначено начальника відділу освіти громади

Сьогодні в Рівненській ОТГ склала Присягу посадової особи місцевого самоврядування начальник відділу освіти громади Наталія Даниш, яка успішно склала іспит 9 липня 2018 року.

17:21 16.07.2018