Представники ЦРМС та КМІС відвідали Рівненську громаду

Представники Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування та КМІСу сьогодні побували у Рівненській ОТГ. З метою проведення дослідження інвестиційної привабливості громад провели круглий стіл «Державні інвестиції для місцевого економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах».

14:44 25.01.2019

Заходи до Дня Соборності України

Державне свято День Соборності України учні шкіл Рівненської громади відзначили урочисто та патріотично. Для школярів були проведені тематичні лінійки,  уроки історичної правди, книжкові виставки, конкурси малюнків.

21:34 22.01.2019

Фольклорно-релігійне свято «Водохреща-2019»

19 січня  на Гущанському озері відбулося фольклорно-релігійне свято «Водохреща-2019», яке стає вже традиційним. Розпочалося воно зі  змагань рибалок о 8 год. ранку. Учасниками цього заходу були як і жителі Рівненської громади: 3 команди  села Гуща, одна із села Забужжя і одна – із Столинських Смолярів, так і гості – команда с. Грабово Шацького району та команда  від делегації гміни Дорогуськ Республіки Польща. В індивідуальному заліку ІІІ місце зайняв Телещук Олег (с. Гуща), ІІ- Гнатюк Микола (с. Забужжя), а перше – Шваліковський Сергій ( с. Столинські Смоляри).

17:17 21.01.2019

Привітали з ювілеєм

Працівники культури КЗ «Центр КДСТ» привітали з 60-річним ювілеєм колишнього кіномеханіка з багаторічним стажем Сергія Шваліковського. З колядками та щирими вітальними словами і піснями вони завітали до іменинника за місцем проживання в село Борове. Подяку від центру культури та сільського голови Володимира Крижука вручив директор КЗ «Центр КДСТ» Павло Москалюк. Вітання своєму колезі адресували культпрацівники нинишні й колишні, а саме Павло Тимощук, Галина Сюмак, Наталія Зелінська, Світлана Антонюк та Любов Войтова.

16:15 16.01.2019

Фольклорно-етнографічне свято «Різдвяні дзвони» відбулося у Рівненській ОТГ

Учора, 9 січня, в Рівненському будинку культури відбулося фольклорно-етнографічне свято «Різдвяні дзвони». Захід розпочався із вітальних слів  в.о. директора КЗ «Центр КДСТ» Павла Москалюка, привітали присутніх також настоятель Свято-Успенського храму с. Полапи отець Василій та керівник Рівненської общини євангельських християн Андрій Кохтюк разом з молодіжним хором.

16:00 10.01.2019

Відбулось засідання виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету Рівненської сільської ради, яке відбулось сьогодні, було розглянуто питання щодо впровадження нового автобусного маршруту Любомль-Новоугрузьке.  Члени виконкому затвердили план роботи на наступний рік, заслухали інформацію про спортивно-масову роботу  серед учнівської та дорослої молоді, розглянули лист Любомльського управління ГУ ДФС у Волинській області щодо виявлення громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність на території громади без державної реєстрації, без оформлення відповідно до законодавства найманої праці, без відповідних дозволів.

15:55 28.12.2018

Сезон новорічних святкувань стартував!

Сьогодні у дитячих садочках та школах нашої громади проходять новорічні ранки. Цікава програма, веселі конкурси, позитивний настрій, дружня атмосфера чекає на кожного. Діти із задоволенням граються з казковими героями, співають, танцюють, веселяться. А в кінці свята всі отримають новорічні подарунки, кошти на придбання яких було виділено з бюджету Рівненської сільської ради.

11:58 28.12.2018

КГ "Рівне" придбало новий міні-трактор

Комунальне господарство «Рівне» придбало новий міні-трактор марки DW 244 DC у комплекті із щіткою та лійкою. За допомогою придбаного транспортного засобу  проводитимуться роботи з вивезення твердих побутових відходів від населення та організацій, прибирання доріг та пішохідних доріжок, посипання доріг у зимовий період, виконуватимуться й інші види робіт.           Таким чином, у поточному році матеріально-технічна база КГ «Рівне» оновилась. Влітку була придбана косарка, щепоріз, а тепер ще й міні-трактор.

12:54 27.12.2018