02 Жовтня, 2023 р., 14:11
За перших 9 місяців передали на обороноздатність країни майже 11 МЛН.ГРН з бюджету Рівненської сільської ради. На сьогодні маємо ще ряд запитів від військових частин, які будемо задовольняти й надалі. Дякуємо депутатам громади за тверду позицію у відстоюванні національних інтересів!
29 Вересня, 2023 р., 14:10
Шкільний парк Рівненської громади поповнився новим автобусом! На транспорті підвозитимуть учнів і педагогів до навчальних і виховних закладів с.Рівне та Гуща. Кожен автобус розрахований на 35 пасажирських місць.
26 Вересня, 2023 р., 14:13
Нещодавно відбулося чергове засідання комісії по розгляду заяв громадян щодо надання одноразової матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету.
25 Вересня, 2023 р., 13:39
Відбувся перший  відкритий турнір з дзюдо на кубок Рівненської сільської ради.
20 Вересня, 2023 р., 11:29
За перших 9 місяців передали на обороноздатність країни майже 11 мільйонів гривень з бюджету Рівненської сільської ради.
18 Вересня, 2023 р., 16:25
Згідно з Указом Президента від 24 березня 2023 року за особистий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку та високий професіоналізм старшого сержанта Івана Ставнійчука посмертно нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня.
05 Вересня, 2023 р., 16:23
Дякуємо депутатському корпусу, керівникам ЗЗСО та ДНЗ, педагогічним колективам, технічному персоналу закладів, батькам за сприяння у реалізації такого важливого проекту!