Подарували радість для малечі

Сьогодні працівники відділу соціального захисту у справах сім’ї дітей та молоді Рівненської сільської ради та секретар ради Наталія Кондратюк відвідали одиноку матір, яка сама виховує сина Дмитрика. Надіємось, що зібрані напередодні дитячі речі та іграшки подарують радість і стануть корисними для сім’ї.

16:41 04.10.2018

Вітаємо жителів похилого віку зі святом

На території Рівненської громади проживає 31 житель віком старше 90 років, яких сьогодні відвідають сільський голова та в.о. старост і привітають зі святом – Днем людей похилого віку.

10:36 01.10.2018

Цікаве заняття для юних туристів

Під девізом "Здорова дитина - щаслива родина" до Дня туризму - 28 вересня 2018 року в Столинсько-Смолярському закладі дошкільної освіти керівник фізичного виховання Віталій Анатолійович Войтович, вишикувавши маленьких туристів у колону, провів заняття на спортивному майданчику на тему: "Туристичними стежинами".

14:52 28.09.2018

На позачеговій сесії Рівненської сільської ради змінили ставки податку

Сьогодні на позачерговій сесії Рівненської сільської ради депутати одноголосно підтримали рішення щодо внесення змін до рішень сесій сільських рад, які ввійшли до складу ОТГ, на 2018 рік,  а саме:

17:52 20.09.2018

Обговорили питання проведення спортивних заходів

Вчора  спільно з вчителями фізичного виховання та працівниками КЗ «Центр КДСТ» було обговорено питання проведення спортивних заходів на території громади для дорослого і дитячого населення, зокрема Дня туриста. Обговорювались питання введення додаткових годин гурткової та тренерської роботи в ЗЗСО та забезпечення  спортивним інвентарем цих закладів.

09:55 19.09.2018

Провели нараду

18 вересня  Рівненський сільський голова Володимир Крижук провів нараду з працівниками виконавчого апарату та в.о. старост.

19:03 18.09.2018

Відсвяткували День Забузького старостинства "Вересують буйним цвітом наші села дорогі"

На святкування дня Забузького старостинства "Вересують буйним цвітом наші села дорогі" зібралось чимало людей, а сонячний погожий день додавав гарного настрою в очікуванні свята...  Розпочали святкове дійство ведучі Василина Шваліковська, провідний спеціаліст Рівненської сільської ради та Володимир Хомік, директор Забузького СБК, які привітали присутніх теплими і щирими словами та задушевною піснею.

23:36 13.09.2018