Моя Україна - єдина та вільна

Сьогодні на території Рівненської громади відбулися святкові заходи з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України.

13:58 23.08.2018

Візит до Польщі

У неділю, 19 серпня, представники Рівненської ОТГ на чолі з сільським головою Володимиром Крижуком побували в гміні Руда-Гута (Hniszowie)  де проходив фестиваль XIV BOLKOWANIE приурочений до тисячоліття найстарішого дуба в Польщі.

11:45 21.08.2018

Міжнародна зустріч представників бузьких голєндрів відбулася на теренах Рівнеської ОТГ

Ініціатором зустрічі виступив заступник голови товариства бузьких голєндрів у Німеччині добродій Карл – Хайнц Хюнебург, який неодноразово відвідує свою історичну маленьку батьківщину. Вперше для зустрічі прибули представники домачевських голєндрів з Білорусі, нині мешканці Мінської області Гертруда та Олександр Шведи (мама і син). Традиційно проводили зустріч доцент Луцького національного технічного університету, кандидат історичних наук Михайло Костюк та луцький германіст і професійний перекладач Олександр Міщук.  Допомагав в  організації та проведенні заходу нащадок голєндрів, місцевий житель Леонід Попко.

10:10 13.08.2018

Відбулась 35 сесія Рівненської сільської ради

Сьогодні на позачерновій сесії Рівненської сільської ради депутати внесли зміни до рішення про сільський бюджет, а саме було спрямовано вільних залишків станом на 01.01.2018 року в сумі 557 тис. грн., затвердили у новій редакції Статут КГ «Рівне» та надали дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,2300 га для будівництва та обслуговування будівель органів місцевого самоврядування.

17:26 08.08.2018

Працівники відділу освіти урочисто склали Присягу

Днями урочисто склали Присягу посадової особи місцевого самоврядування працівники відділу освіти Рівненської громади Альона Шевчук – провідний спеціаліст та Марія Хомік – головний спеціаліст.

16:56 02.08.2018

Відбулось засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету Рівненської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Володимира Крижука, члени виконкому заслухали та обговорили  питання порядку денного.

17:27 30.07.2018

Обговорили питання щодо залучення безробітних на громадські роботи

Відбулася зустріч працівників виконавчого апарату ради з директором Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрієм Ліпичем та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Надією Акіф'євою щодо залучення безробітних, жителів Рівненської громади, на громадські роботи в соціальному напрямку.

17:04 25.07.2018

Обговорили питання щодо ведення документообігу

Сьогодні на апаратній нараді за участю працівників виконавчого апарату ради, в тому числі працівників старостинських округів громади, обговорили питання щодо підсумків ведення документообігу на місцях за І півріччя 2018 року.

14:58 23.07.2018