На позачеговій сесії Рівненської сільської ради змінили ставки податку

Сьогодні на позачерговій сесії Рівненської сільської ради депутати одноголосно підтримали рішення щодо внесення змін до рішень сесій сільських рад, які ввійшли до складу ОТГ, на 2018 рік,  а саме:

17:52 20.09.2018

Обговорили питання проведення спортивних заходів

Вчора  спільно з вчителями фізичного виховання та працівниками КЗ «Центр КДСТ» було обговорено питання проведення спортивних заходів на території громади для дорослого і дитячого населення, зокрема Дня туриста. Обговорювались питання введення додаткових годин гурткової та тренерської роботи в ЗЗСО та забезпечення  спортивним інвентарем цих закладів.

09:55 19.09.2018

Провели нараду

18 вересня  Рівненський сільський голова Володимир Крижук провів нараду з працівниками виконавчого апарату та в.о. старост.

19:03 18.09.2018

Відсвяткували День Забузького старостинства "Вересують буйним цвітом наші села дорогі"

На святкування дня Забузького старостинства "Вересують буйним цвітом наші села дорогі" зібралось чимало людей, а сонячний погожий день додавав гарного настрою в очікуванні свята...  Розпочали святкове дійство ведучі Василина Шваліковська, провідний спеціаліст Рівненської сільської ради та Володимир Хомік, директор Забузького СБК, які привітали присутніх теплими і щирими словами та задушевною піснею.

23:36 13.09.2018

Відбулась чергова 36 сесія Рівненської сільської ради

Сьогодні відбулась чергова 36 сесія Рівненської сільської ради, на якій було розглянуто ряд важливих для громади питань: це і внесення змін та доповнень до окремих Програм сільської ради, і розгляд так званих "земельних" питань, яких, до речі, було найбільше, і питання щодо внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік та ін. Попередньо питання порядку денного були узгоджені профільними постійними комісіями сільської ради.

21:18 04.09.2018

День села Столинські Смоляри

Другий день осені зібрав жителів села Столинські Смолярі на святкування Дня села "Моє село найкраще в світі" і в ці хвилини продовжуються заходи, які підготував комунальний заклад "Центр культури, дозвілля та туризму" Рівненської сільської ради спільно з в.о. старости Миколою Козачуком. Ведучі свята Наталія Кондратюк, секретар сільської ради та Володимир Хомік, директор Забузького будинку культури розпочали святкове дійство теплими і щирими словами побажань добра і достатку в кожну оселю,вшанували хвилиною мовчання загиблих на сході жителів району, згадавши кожного поіменно.

22:48 02.09.2018

Семінар "Особливості обліку земель та справляння плати за землю"

Сьогодні в Рівненському сільському будинку культури експертами Волинського центру розвитку місцевого самоврядування Анатолієм Матвіюком та Катериною Остапчук було проведено семінар "Особливості обліку земель та справляння плати за землю" для спеціалістів-землевпорядників та фінансистів ОТГ. Спілкування у формі діалогу щодо наповнення місцевих бюджетів від використання місцевих ресурсів було цікавим і змістовним і на часі, враховуючи те, що на засіданні виконкому сільської ради, який відбувся учора,30.08.2018 року, членами виконкому обговорювалось аналогічне питання..

18:43 31.08.2018

Засідання постійної комісії

Сьогодні в Рівненській сільській раді відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, планування території, будівництва, ЖКГ, сільського господарства, екології та благоустрою, на якому було розглянуто та узгоджено ряд питань, що планується внести на розгляд чергової 36 сесії 4 вересня 2018 року.

17:45 31.08.2018

Cвяткові заходи у селі Підлісся

Вчора, 28 серпня, відбулись святкові заходи у селі Підлісся Гущанського старостинського округу Рівненської сільської ради, на які зібрались жителі цього невеличкого населеного пункту громади.

18:44 29.08.2018