У Столинсько-Смолярському старостинстві прозвітував сільський голова

У неділю, 18 листопада, Рівненський сільський голова Володимир Крижук вкотре прозвітував про свою роботу. У цей раз звіт проходив у Столинсько-Смолярському старостинському окрузі. Присутніх в залі привітали аматори сцени з Днем працівників сільського господарства, а жителі громади в ході звіту задавали питання щодо перспектив розвитку територій старостинства, продовження ремонту доріг, вирішення земельних питань та ін.

16:05 21.11.2018

Скликання позачергової сесії

Голова ради Володимир Крижук видав розпорядження від 07.11.2018 року №121/1-рр «Про скликання позачергової 39 сесії сільської ради», яка відбудеться 21 листопада об 11.00 год. в адмінприміщенні сільської ради.

17:40 19.11.2018

Засідання комісії

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестування та міжнародного співробітництва на якому розглядалися питання згідно порядку денного.

17:32 19.11.2018

Вітаємо новостворену сім'ю!

У цей прекрасний день хочеться привітати Юрія Паламарука із с. Рогові Смоляри та Надію Хомік з с. Забужжя із державною реєстрацією шлюбу. Нехай ваші відносини будуть міцними і щирими, хай в сім’ї панує розуміння і щастя, хай спільний шлях буде світлим і щасливим.

15:03 19.11.2018

Участь у ІІІ Фестивалі "Спорт для всіх"

Вчора, 14 листопада, у м. Луцьк відбувся ІІІ Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя», який проходив у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті». Захід організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

14:08 15.11.2018

Вітання для працівників культури

Сьогодні у Рівненському будинку культури  відбулись святкові заходи до дня працівників культури та аматорів народного   мистецтва нашої громади.

18:14 08.11.2018

Робоча зустріч фінансистів

Сьогодні відбулась зустріч фінансистів Рівненської сільської ради, працівників відділу освіти та КЗ «Центр КДСТ» з Василем Громом – консультантом з бюджетних питань Асоціації міст України та Тамарою Зубенко – консультантом з комунікацій АМУ, які працюють в області в рамках проекту «Пульс» за підтримки програми USAID. Присутні обговорили питання щодо планування бюджету громади на 2019 рік.

16:44 07.11.2018

Провели оцінювання фізичної підготовки населення

З 29.10.2018 р. по 06.11.2018 р. у Рівненській громаді проходив «День здоров’я» серед працівників установ Рівненської сільської ради по щорічному оцінюванню фізичної підготовки населення. Участь у заході взяли і працівники виконавчого апарату сільської ради.

16:14 07.11.2018