Виїзний прийом громадян

Сьогодні жителі сіл Полапи та Сокіл мали змогу подати документи на призначення усіх видів соціальної допомоги, субсидій, компенсацій та пільг.

17:11 27.02.2018

Прийом документів

Вчора, 20 лютого, відбувся виїзний прийом документів на призначення усіх видів соціальної допомоги, субсидій, компенсацій та пільг в Столинських Смолярах головним спеціалістом із соціальної роботи та надання соціальних послуг населенню Богданою Романюк. Прийом документів проводився за участю секретаря Рівненської сільської ради Наталії Кондратюк та спеціаліста Тетяни Войтович.

10:47 21.02.2018

Відбулася реєстрація шлюбу

Сьогодні, у День закоханих, відбулася державна реєстрація шлюбу Приказюка Вадима та Гурко Ірини, які вирішили саме в цей день поєднати свої долі.

17:38 14.02.2018

"Веселі старти"

Сьогодні,  на базі Рівненського НВК, було проведено перший етап Фестивалю «Веселі старти» серед школярів 3-4 класів шкіл громади, під гаслом «Здорові діти – здорова нація».

15:36 13.02.2018

Конкурс міні-грантів

Відповідно до Програми підтримки міні-проектів розвитку місцевих ініціатив Рівненської сільської об’єднаної територіальної громади та громадських організацій  - переможців міжнародних, національних, регіональних грантових програм на 2018-2019 роки затвердженої рішенням сесії сільської ради №29/18 від 20.12.2017 року Рівненська сільська рада оголошує конкурс на відбір проектних пропозицій по наступних темах:

16:39 09.02.2018

Нарада із соціальними робітниками

Відбулася нарада при голові ради за участю  в.о. старост Рівненської сільської ради, соціальних робітників Любомльського районного Територіального центру  щодо обслуговування одиноких і непрацездатних громадян, які проживають на території Рівненської територіальної громади. В ході обговорення питань наради було дано роз’яснення  щодо оплати праці цих робітників та ін.

17:27 07.02.2018