31 Травня, 2022 р., 10:52
Нагадаємо, замість складання державної підсумкової атестації, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування цьогоріч випускники здаватимуть НМТ – національний мультипредметний тест у комп’ютерному форматі. Він міститиме три блоки завдань з української мови, математики та історії України.
30 Травня, 2022 р., 14:08
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 20 травня призначив Олега Котенка Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Уповноважений вже приступив до своїх обов’язків з координації розшуку зниклих та вирішення інших, пов’язаних з цим питань.
27 Травня, 2022 р., 10:01
Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади/
26 Травня, 2022 р., 11:03
У період воєнного стану національний контакт-центр Міністерства охорони здоров’я надає безоплатні медичні консультації. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.
25 Травня, 2022 р., 12:29
  Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.
25 Травня, 2022 р., 12:06
   Міністерство соціальної політики України уклало меморандум про взаєморозуміння з Всесвітньою продовольчою програмою, відповідно до якого внутрішньо переміщені особи з числа найбільш вразливих груп отримають додаткові до державних програм грошові виплати. Вони будуть проводитись за три місяці в розмірі 2220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більше, ніж для трьох осіб.
25 Травня, 2022 р., 09:39
З 25 травня на Волині період дії комендантської години змінено з 23.00 год. до 05.00 год.
24 Травня, 2022 р., 15:25
У разі втрати паспорта громадянина України або паспорта для виїзду за кордон, необхідно в першу чергу подати заяву до найближчого відділу поліції.
24 Травня, 2022 р., 11:40
   В реаліях російської агресії та масового застосування окупаційними військами насильства з метою захоплення влади особливо актуальним стає відповідальність особи за дії або бездіяльність, вчинені під впливом фізичного або психічного насильства з боку представників окупаційних військ.