17 Червня, 2022 р., 09:40
  Зокрема, мова йде про Володимир-Волинський та Луцький райони, де військове командування спільно з керівництвом районних військових адміністрацій та обласного управління лісового та мисливського господарства узгодить та визначить місця, де можна буде збирати гриби та ягоди. Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
16 Червня, 2022 р., 11:38
   Домашнє насильство не можна замовчувати, воно потребує ефективного реагування і скоординованих дій.
15 Червня, 2022 р., 09:46
Раніше ми вже повідомляли про корисні сервіси в додатку Дія для внутрішньо переміщених осіб (гіперпосилання). Один з найзатребуваніших наразі – Виплати для ВПО.
14 Червня, 2022 р., 15:51
  Наявність смартфону й доступу до мережі інтернет суттєво полегшить життя співгромадянам, які через війну вимушені переїхати в межах країни. У застосунку Дія внутрішньо переміщені особи можуть скористатися низкою корисних електронних послуг. Яких саме? - про це йтиметься у серії матеріалів, опублікованих найближчим часом.
14 Червня, 2022 р., 12:05
  Триває спекотна погода. Люди шукають прохолоду і втрачають обережність на воді.  Найчастіше гинуть ті, які перебувають у нетверезому стані, що заходять у воду або катаються на човні. Нерідко біди зазнають й тому, що пірнають в незнайомому місці, вдаряючись у каміння, мілину,  та дітки, які не контрольовано купаються.
13 Червня, 2022 р., 09:57
  Відсьогодні на соціальній платформі єДопомога доступна можливість перевірити статус заявки на допомогу від міжнародних організацій.
07 Червня, 2022 р., 14:27
   Влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік — для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.
01 Червня, 2022 р., 12:32
Цьогоріч Україна відзначає його під виття сирен. Українські діти стали дітьми війни.
31 Травня, 2022 р., 16:37
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що на соціальній платформі єДопомога (edopomoga.gov.ua ) реалізована можливість подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій.
31 Травня, 2022 р., 15:45
  Рівненська сільська рада повідомляє, що станом на 20.05.2022 у 391 мешканця громади є податкові борги, загальна сума яких становить 79649,84 грн.  На виконання наказу Волинської обласної військової адміністрації від 22.04.2022 №137 «Про забезпечення виконання  доходів місцевих бюджетів», просимо вас за можливості виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати податки.