22 Жовтня, 2022 р., 15:44
В області та Ковельському районі тривають відновлювальні роботи, всі служби працюють.
04 Жовтня, 2022 р., 11:06
У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок у рамках нової програми допомоги малим агровиробникам на загальну суму понад 1,5 млрд грн. Програма фінансується за рахунок бюджетної підтримки ЄС.
26 Вересня, 2022 р., 17:42
Благодійна допомога надана у рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» (@Partnership for Every Child/ Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерство соціальної політики України та Національна соціальна сервісна служба України»
07 Вересня, 2022 р., 14:24
За сприяння «Польської Акції Гуманітарної» в останні дні серпня було доставлено та роздано 118 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Рівненській територіальній громаді.
07 Вересня, 2022 р., 14:17
У неділю, 4 вересня, у клубі с. Столинські Смоляри відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України.
28 Липня, 2022 р., 10:55
Символічно, що в доленосний час, коли український народ у самовідданій і  жертовній боротьбі з російським агресором виборює  державний суверенітет і територіальну цілісність України, Президентом нашої держави Володимиром Зеленським  видано Указ про щорічне відзначення 28 липня – у День Хрещення Київської Русі-України Дня Української Державності.