Відбулася 30 сесія Рівненської об’єднаної територіальної громади

Дата: 02.02.2018 17:34

Фото без опису

Сьогодні відбулася 30 сесія Рівненської об’єднаної територіальної громади VII скликання, на якій було затверджено звіт про виконання сільського бюджету за 2017 рік, внесено зміни до бюджету на 2018 рік, прийнято Програму соціально-економічного та культурного  розвитку території Рівненської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки та Програму «Власний дім», а також розглянуто та затверджено ряд інших важливих питань згідно порядку денного (завантажити)

На початку пленарного засідання сільський голова Володимир Крижук  від імені усіх присутніх привітав депутатів та працівників апарату сільської ради, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження, а також повідомив про кадрові зміни, які відбулися у виконавчому апараті сільської ради.

Поіменне голосування (завантажити).