Прийнято Концепцію розвитку цифрової грамотності жителів Рівненської ТГ

Дата: 15.11.2021 16:07

У четвер, 11 листопада, депутати Рівненської сільської ради вчергове зібрались на сесійне засідання, аби розглянути ряд важливих питань.

Серед представлених питань порядку денного було питання про прийняття Концепції розвитку цифрової грамотності жителів Рівненської сільської територіальної громади до 2025 року. Дана Концепція спрямована на популяризацію та заохочення громадян споживати та використовувати інформаційно-комунікаційні та цифрові технології, робити цифрові рішення доступними, щоб мотивувати ними користуватися, тощо.

Також депутати підтримали рішення щодо внесення змін до бюджету Рівненської ТГ, затвердили Порядок здійснення договірної роботи, заслухали інформацію про стан спортивно-масової роботи серед дорослого населення та в закладах освіти, розглянули земельні питання.