Відбулась позачергова сесія Рівненської сільської ради

Дата: 29.09.2021 16:39

Фото без опису  Сьогодні  відбулось пленарне засідання 12 позачергової сесії Рівненської сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова  Юрій Фініковський. На розгляд депутатів було представлено 11 питань згідно порядку денного.

У ході засідання депутати заслухали інформацію про стан фінансово-економічної діяльності Рівненської  сільської  ради та відділу освіти, культури, молоді  та спорту.

Також, депутати прийняли  Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України, голови Волинської обласної ради, голови Волинської ОДА про внесення змін до законодавчих актів щодо зарахування ПДФО по місцю розміщення підрозділів та фактичного ведення ними господарської діяльності.