Про черговий призов громадян України на строкову військову службу

Дата: 08.09.2021 14:53

Фото без опису  Відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», та наказу начальника Ковельського РТЦК та СП від 26.08.2021 № 40 «Про призов громадян на строкову військову службу», розпорядження голови Ковельської РДА від 19.08.2021 року №166 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу на території району у жовтні-грудні 2021 року» з 1 жовтня по 31 грудня проводиться черговий призов юнаків 1994-2003 років народження на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Усі жителі Рівненської громади чоловічої статі 1994-2003 років народження зобов'язані, незалежно від того надійшла повістка чи ні (відповідно ст.15 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу»), з'явитися протягом 10 днів до Першого відділу Ковельського РТЦК та СП за адресою: м.Любомль, вул. Незалежності, 45.

В разі неявки призовників у період 1-10 жовтня, будуть застосовуватись штрафні санкції в розмірі від тридцяти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 510 до 850 гривень) згідно ст. 210 КУпАП.

Додатково інформуємо, що Рівненською сільською радою передбачена одноразова грошова допомога громадянам, призовникам, які ідуть на строкову військову службу в ЗСУ. Відповідно до Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення Рівненської сільської ради на 2021 рік, виплачується грошова допомога у сумі 4000 грн.