Обговорення місцевих податків та зборів

Дата: 11.06.2021 11:42

Фото без опису  Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  та з метою отримання пропозицій та зауважень до розроблених апаратом сільської ради регуляторних актів Рівненською сільською радою будуть проводитись громадські обговорення проєктів регуляторних актів – рішень сільської ради про встановлення місцевих податків  на 2022 рік.

Громадські обговорення відбудуться 14 червня 2021 року о 12.00 год. в залі засідань Рівненської сільської ради за адресою: вул. Шкільна, 2, с. Рівне, Ковельський район, Волинська область. Вхід в зал засідань буде дозволений з дотриманням карантинних обмежень.

З проєктами рішень сільської ради (регуляторними актами) та аналізами регуляторного впливу проєктів регуляторних актів можна ознайомитись у Рівненській сільській раді та на офіційному веб-сайті Рівненської сільської ради (http://rivnenska.gromada.org.ua/) в розділі «Регуляторна діяльність».

Для отримання додаткової інформації телефонувати за номером: 096 750 1632