200 кущів троянд висадили біля адмінприміщення Рівненської сільської ради

Дата: 20.04.2021 14:15

«Квітковий» благоустрій території біля головної будівлі Рівненської громади наводили учора. Розрівняли територію, зробили розмітку та висадили 200 кущів троянд. Саджанці були надані безкоштовно одним із благодійників.

Ініціаторами висадки квітів стали депутати сільської ради Микола Гурко та Оксана Гелім.

Тож, тепер троянди цвістимуть та милуватимуть своїми яскравими барвами аж до морозів. Щоправда, дехто висловив сумніви стосовного того, чи не вкрадуть висаджені кущі. Надіємось, що здоровий глузд переважить і ніхто не посягне на висаджені квіти, адже цими трояндами милуватимуться не лише мешканці Рівного, а й усі відвідувачі сільської ради.