Змагалися рибалки

Дата: 22.02.2021 11:10

Фото без опису  На Гущанському озері відбулись змагання з підводного вилову риби на кубок ГО «Гущанські патріоти» де взяли участь 24 учасники.

Призи отримали:

Гупало Андрій (номінація найперша риба), Гупало Генадій (номінація найбільша риба), Сахар В’ячеслав (номінація найменша риба), Чоботан Вікторія (номінація наймолодший учасник), Домбровський Василь (номінація найстарший учасник), Демчук Віктор (номінація найкраще рибацьке спорядження), Чоботан Іван (номінація найоригінальніші відповіді на анкету).

Перемогла в рибацькій естафеті команда «Бичок» у складі Гупало Андрія, Миколи, Генадія. В індивідуальному заліку третє місце – Гупало Генадій (12 рибин), друге – Кудисько Сергій (18 рибин), перше- Демчук Віктор (20 рибин).

В командному заліку:

3 місце –команда «Линок» (Клімов Андрій, Лящук Олег, Чоботан Вікторія), 16 рибин

2 місце – команда «Окунь» (Кудисько Сергій, Павлюк Павло, Баштанський Юрій), 25 рибин

1 місце – команда «Товстолоб» (Демчук Віктор, Шліков Олег, Домбровський Василь), 29 рибин

Спонсори змагань: КЗ «Центр КДСТ», п-ць Олейда Олег, Савчук Анатолій, голова громадської організації Морозюк Дмитро, депутат сільської ради Марчук Сергій, Маляс Дмитро, член виконкому Пшава Сергій.

Дмитро Маляс