Рішення 3 сесії Рівненської сільської ради (101-131)

Дата: 06.02.2021 02:55

Назва

3/101

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Смолярчук Ю.В.)

3/102

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Смолярчук С.В.)

3/103

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Патращук В.М.)

3/104

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Патращук В.А.)

3/105

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Зваричук Н.В.)

3/106

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Зваричук Т.М.)

3/107

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Філімонюк І.В.)

3/108

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Козел В.М.)

3/109

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Латковська В.П.)

3/110

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Латковський М.П.)

3/111

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Гнатюк М.В.)

3/112

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Степанюк С.С.)

3/113

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Сидняк В.С.)

3/114

Про затвердження технічної документації та доповнення до рішення від 25.01.1994 року № 4/6 Забузької сільської ради Любомльського району «Про передачу та надання земельних ділянок у приватну власність» (Степанюк С.П.)

3/115

Про затвердження технічної документації та доповнення до рішення від 26.01.1994 року № 16/7 Полапівської сільської ради Любомльського району «Про передачу та надання земельних ділянок громадянам у приватну власність» (Соколюк В.Ю.)

3/116

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Луцинська Н.Д.)

3/117

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Балик Л.І.)

3/118

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Процак О.М.)

3/119

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Калітка О.В.)

3/120

Про затвердження технічної документації та доповнення до архівного рішення №5/5 від 07.09.1995 року Рівненської сільської ради «Про приватизацію земельних ділянок  на території  сільської ради» (Грицаюк О.Л.)

3/121

Про затвердження технічної документації та доповнення до архівного рішення №5/5 від 07.09.1995 Рівненської сільської ради «Про приватизацію земельних ділянок  на території сільської ради» (Калітка В.Р.)

Фото без описузавантажити

3/122

Про затвердження технічної документації та доповнення до архівного рішення №7/5 від 27.12.1996 року Рівненської сільської ради «Про приватизацію земельних ділянок  на території сільської ради» (Козачук Д.П.)

3/123

Про затвердження технічної документації та доповнення до архівного рішення №7/5 від 27.12.1996 року Рівненської сільської ради «Про приватизацію земельних ділянок  на території сільської ради» (Бакун О.С.)

3/124

Про затвердження технічної документації та доповнення до архівного рішення №7/5 від 27.12.1996 року Рівненської сільської ради «Про приватизацію земельних ділянок  на території сільської ради» (Кудан М.Т.)

3/125

Про затвердження технічної документації та доповнення до архівного рішення від 21.08.1987 року №8/4  Забузької сільської ради «Про передачу та надання  земельних ділянок у приватну власність» (Пастощук В.І.)

3/126

Про затвердження технічної документації та доповнення до архівного рішення №13/6 від 26.08.1993 року Полапівської сільської ради «Про передачу та надання  земельних ділянок у приватну власність» (Поляк П.М.)

3/127

Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Комплекс Ягодин»

3/128

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування КТП