Рівненська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 21.08.2020 21:43

Рівненська  сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

спеціаліста І категорії  відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Рівненської сільської ради  на час  відсутності основного працівника, який перебуває у відпустці по догляду за дитиною  до досягнення нею трирічного віку.

Вимога до кандидата: громадянство України,  повна вища  освіта  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра. Вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному  комп’ютері. Без вимог до стажу роботи.

Документи  що  подаються на  конкурс:

1. Заява  про  участь  у  конкурсі

2. Особова картку затверджену  П-2ДС

3.Декларацію кандидата на посаду про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК);

4. Копія паспорта

5. Копія ідентифікаційного номера.

6. Копія  військового квитка (для військово службовців або військовозобов’язаних)

7. Копія  документа про освіту, підвищення кваліфікації

8. Копія трудової книжки.

9. Дві фотографії розміром 3*4

10. Згода на обробку персональних даних.

Документи  приймаються  протягом тридцяти календарних  днів з дня опублікування оголошення.

Кандидати на посаду будуть складати  іспит на знання Конституції  України,  Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади та запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень.

За додатковою  інформацією щодо основних  функціональних  обов’язків, розміру та умов оплати  праці звертатися за адресою: с. Рівне, вул. Шкільна, 2 (Відділ ЦНАП, тел. 0689717553).