Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 10.04.2020 15:43

про оприлюднення проектів регуляторних актів

-  «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»;

-  «Про встановлення єдиного податку на території Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області на 2021 рік»;

- «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік».

Дата оприлюднення 10 квітня 2020 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Рівненська сільська рада оприлюднює проекти рішень про місцеві податки та збори та аналізи регуляторного впливу.

Розробником регуляторного акту є   Рівненська сільська рада. Проекти рішень підготовлено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податкового та Земельного кодексів України, Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та ін. законодавчих актів.

Регуляторними актами  буде затверджено рішення:

- «Про встановлення єдиного податку на території Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області на 2021 рік»;

- «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік».

Дата оприлюднення: 10 квітня 2020 року

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за тел. 0967501632, письмово за адресою: 44332, Україна, Волинська область, Любомльський район, с. Рівне, вул. Шкільна, 2, ел. пошта [email protected]

З повною редакцією даних проектів рішення, додатками до них та аналізами регуляторного впливу до них   можна ознайомитись на сайті Рівненської ОТГ  у розділі "Регуляторна діяльність".