Понад 10 млн. грн. розподілено на соціально-культурні об’єкти Рівненської громади та інші, не менш важливі, потреби

Дата: 21.02.2020 20:43

Фото без опису   На засідання чергової 53-ї сесії сільської ради зібралось 13 депутатів, також були присутні представники лісового господарства, медицини, громадськості. Щодо питань порядку денного, то їх  налічувалось 84, переважна більшість з них стосувалися врегулювання земельних відносин.

Перед початком розгляду питань порядку денного, депутати зачитали свої запити та звернення.

У ході сесійного засідання було затверджено декілька Програм, заслухано звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, розглянуто питання про передачу комунального майна в оперативне управління, тощо.

Особливу увагу наші обранці приділили питанню щодо виділення коштів на освітні, культурні та медичні заклади громади та інші заходи. Після трьохгодинного розгляду цього питання депутатами було розподілено кошти у сумі 10 020 884 грн, в тому числі 2 340 000 грн. залишку освітньої субвенції.